Samsung 75" The Frame Customizable Bezel - Modern White - VG-SCFF75WTBZA
Shipping calculated at checkout.
SKU: VGSCFF75WTBZA
Title: 75" The Frame Customizable Bezel - Modern White
General Information
  • Manufacturer: Samsung
  • Manufacturer Part Number: VG-SCFF75WTBZA
  • Manufacturer Website Address: http://www.samsung.com/us
  • Brand Name: Samsung
  • Product Name: 75" The Frame Customizable Bezel - Modern White
  • Marketing Information:
    Stay true to your style - even when it comes to your TV.
    A Gallery-like Look
    Design
    Say it with Color
    Color
    A new look in a snap
    Easy Installation
  • Product Type: TV Frame
  • Product Information
  • Frame Width: 66.40"
  • Frame Height: 38"
  • Frame Depth: 1"
  • Style: Modern
  • Application/Usage:
    • Decoration
    • Artwork
    • Room
  • Features: Magnetic
  • Physical Characteristics
  • Color Family: White
  • Product Color: White
  • Miscellaneous
  • Package Contents:
    • 75" The Frame Customizable Bezel - Modern White
    • User Manual
  • Country of Origin: South Korea
  • Warranty
  • Limited Warranty: 1 Year
  • Customer Reviews
    Be the first to write a review
    0%
    (0)
    0%
    0%
    0%
    0%